Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna na magazynie przy sortowaniu i kontroli jakości

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Niemcy
  • Kontakt: niemcy@gigroup.com
  • Lista: 21 października 2013 01:53
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Poszukiwani pracownicy na magazyn. Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprawdzaniu dostaw, sortowaniu i kontroli jakości. Od kandydatów wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Gdzie: Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Zadania:

  • Praca na magazynie przy dokładnym sprawdzaniu listów przewozowych wraz ze zgodnością dostarczonych towarów- pod kątem rodzaju, ilości, uszkodzeń.
  • Do zadań będzie należało sortowanie, oraz naklejanie cen na produkty.
  • Obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości a także uaktualnianiem bazy danych.

Wymagamy:

  • Doświadczenia zdobytego w podobnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i piśmie
  • samodzielność,
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • rzetelność
  • znajomość obsługi komputera- nie wymagamy jakichś specjalistycznych programów a swobodnej obsługi

Oferta:

  • praca odbywa się w systemie zmianowym
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • Pracę w dobrej atmosferze w młodym zespole
  • wsparcie finansowe przy kosztach dojazdów i zmiany miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych tą ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres e-mail:
niemcy@gigroup.com

Do zgłoszenia prosimy załączyć CV w języku polskim i niemieckim jak i klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych

źródło: http://praca.owi.pl/ogloszenie/Pracownik_magazynu_Niemcy,908533

ID Ogłoszenia: 2635263bdc1b5a5b

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna na magazynie przy sortowaniu i kontroli jakości”

  1. Zainterosiwany 5171175gotowy do wyjazdu od zaraz

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.