Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ do uzgodnienia

Norwegia praca przy produkcji rybnej w Alta od zaraz bez znajomości języka norweskiego

Opis

Pilnie poszukiwani są pracownicy do przetwórni rybnej z Alta. Aktualna oferta pracy w Norwegii przy produkcji rybnej od zaraz. Nie wymagany język norweski, wystarczy znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji rybnej

Miasto: Alta, Norwegia

Zadania: Wszelkie prace związane z przetwórstwem i produkcją rybną. Należą do nich pakowanie, porcjowanie oraz filetowanie. Praca przy linii produkcyjnej. Dbanie o porządek w miejscu pracy- czyszczenie oraz dbanie o stan urządzeń.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna,
  • język norweski lub angielski na poziomie komunikatywnym
  • stan zdrowia umożliwiający podjęcie pracy w niższych temperaturach
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie

Oferujemy:

  • atrakcyjną pensję
  • nasi pracownicy mają zagwarantowane ubezpieczenie, oraz świadczenia socjalne/emerytalne

Aplikacja:
Kontakt: Roger Pedersen telefon +47 90 77 05 96.
Aplikacje i CV proszę przesłać z oznaczeniem: produksjonsmedarbeider
Prosimy o przesłanie życiorysu na adres: finnmark@griegseafood.com
Grieg Seafood Finnmark AS 9510 ALTA

Oferta ważna do 09.09.2013

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-produkcji-rybnej-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-alta/

ID Ogłoszenia: 23522325418ae90

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.