Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 164,80 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie przy produkcji bez języka Oslo

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Oslo
  • Lista: 18 marca 2014 15:35
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Zakład produkujący sterowniki elektroniczne zatrudni 2 osoby do pracy w Norwegi na magazynie. Oferta z Oslo skierowana do osób bez znajomości języka norweskiego. Od kandydatów oczekujemy możliwości wyjazdu za granicę na dłuższy okres.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 164,80 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały takie prace jak:
– przygotowywanie części potrzebnych na produkcję
– odbieranie gotowych produktów z linii produkcyjnej i przenoszenie ich na magazyn
– układanie towaru
– pakowanie towaru i wysyłka do klientów
– załadunek wysyłek
– rozładunek dostaw
– wprowadzanie danych do komputera w języku angielskim

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– dobra kondycja i sprawność fizyczna
– osoba bez nałogów
– gotowość wyjazdu na dłuższy okres
– odpowiedzialność
– doświadczenie na podobnym stanowisku wymagane, poparte świadectwem pracy
– chęć rozpoczęcia nauki języka norweskiego
– aktualne prawo jazdy kat. B bądź wyżej mile widziane
– osoba chętna do pracy musi się osobiście stawić w Szczecinie aby podpisać umowę

Oferujemy:
– pracę dwu zmianową
– stałe zadnienie
– pracę od zaraz
– 3 miesięczny okres próbny
– legalną pracę na warunkach norweskich
– szkolenia
– wprowadzenie w system firmy
– pełny wymiar godzin do 160 miesięcznie
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– bez opłat rekrutacyjnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-magazynie-produkcyjnym-bez-jezyka-od-zaraz-oslo/

ID Ogłoszenia: 9055326cbd3a75b2

Linki Sponsorowane

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie przy produkcji bez języka Oslo”

  1. Witam
    Jesteśmy zainteresowani Ogłoszeniem ( 2 osoby) w wieku 20 -30 lat
    Znamy Język Angielski w stopniu Dobrym i potrafimy sie komunikować z ludzmi rowniez po Norwesku.
    Pracowaliśmy za Granicą.
    Jesteśmy sprawni Fizycznie oraz Zdrowi ( pracowaliśmy przy cieżarach )
    Jesteśmy bez Nałogów ( nie palimy , nie pijemy )
    Jeśtesmy Gotowi do wyjazdu na dłuższy okres.
    Odpowiedzialni , Rzetelni oraz Sumienni
    Podjelibyśmy chęci nauki jeżyka Norweskiego gdyż znamy go tylko w stopniu potrafiącym komunikować sie .
    Znamy sie na komputerach i wprowadzenie Danych w innym jeżyku jest dla nas drobnąstka gdyż sa rożne Aplikacje ułatwiace zycie np: TRANSLATOR
    Posiadamy Prawo Jazdy Kat B
    Prosimy o KONTAKT
    Nr 887 643 676
    Email : szymex22.13@o2.pl
    POZDRAWIAM 🙂

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowany pracą w waszej firmie,posiadam wieloletnie doświadczenie w magazynach,min przy zbieraniu zamówień na terenie Holandii,dodatkowym atutem jest posiadanie certyfikatów,oraz wieloletniego doświadczenie jako operator wózków widłowych nie mal że wszystkich rodzajów.Posiadam swoje auto,dobrą komunikatywna znajomość języka angielskiego.Podaje adress email mojej dziewczyny ponieważ swojego nie posiadam ssisi30@o2.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.