Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ do uzgodnienia

Praca w Austrii od zaraz – Pracownik produkcyjny pakowanie na linii produkcyjnej

  • Kraj: Austria
  • Miasto: Wieselburg
  • Kontakt: www.link2europe.pl
  • Lista: 29 lipca 2013 12:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Agencja pracy dla klienta z Wieselburg poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Austrii przy pracy na linii produkcyjnej – pakowanie, kontrola jakości, obsługa maszyn. Oferta dla osób z komunikatywnym językiem niemieckim.

Dla naszego klienta – firmy, która specjalizuje się w przemyśle motoryzacyjnym (m.in. produkuje oświetlenia samochodowe), szukamy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy:

Austria, Wieselburg ( ok. 100 km od Wiednia)

Opis stanowiska:

  • obsługa linii produkcyjnej
  • pakowanie
  • kontrola jakości

Wymagania:

  • doświadczenie jako pracownik produkcyjny
  • j. niemiecki – komunikatywny – warunek konieczny
  • dokładność, sumienność
  • gotowość do pracy zmianowej
  • gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

  • w pierwszym Miesiącu 1150 Euro netto
  • w drugim Miesiącu 1200-1400 Euro netto
  • + dodatki za pracę w nocy lub w weekendy
  • oraz dodatkowe wynagrodzenie(wakacje i premia świąteczna)

Opłaty:

Zakwaterowanie płatne w całości przez pracownika.

Pracownik ma do wyboru zakwaterowanie zarówno w miejscowości, w której podejmie pracę lub w lokalizacji znajdującej się około 13 km od Wieselburga.

W Wieselburgu:

300 € miesięcznie na osobę w pokoju dwuosobowym w Wieselburgu
350 € w jednoosobowym pokoju za miesiąc. Catering jest również na koszt pracownika

13 km od Wieselburga:

300 € za pokój jednoosobowy
230 € miesięcznie na osobę w pokoju dwuosobowym

Informacje dodatkowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą naszej strony internetowej – pod każdą ofertą pracy znajduje się formularz zgłoszeniowy który należy wypełnić.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
„Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe”

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.

ID Ogłoszenia: 63751f6455b6e93a

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Praca w Austrii od zaraz – Pracownik produkcyjny pakowanie na linii produkcyjnej”

  1. Dzień dobry
    Mam Oj już ze 100lat i mam doświadczenie z zagranicą w pracy , proszę o lżejszą prace i bardziej płatną?
    Pozdrawiam wszystkich wyzyskujących; agencje , pośredników , oszustów itp. elementów!!!

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: Link2europe
  • Użytkownik od: 29 lipca 2013

Inne ogłoszenia użytkownika: Link2europe

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez Link2europe »