Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

€ 8,50 euro brutto

Praca w Niemczech na produkcji od zaraz Cottbus bez znajomości języka

 • Kraj: Germany
 • Miasto: Cottbus
 • Lista: 4 stycznia 2014 14:07
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech na produkcji od zaraz Cottbus bez znajomości języka

Opis

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla par. Zatrudnienie z zakładzie z Cottbus na produkcji opakowań dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Cottbus

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto

Oferta dla osób bez znajomości języka niemieckiego

Mile widziane pary

Termin: od zaraz

Zadania:

 • Praca na stanowiska pomocnika na produkcji przy wytwarzaniu opakowań papierowych, foliowych, kartonowych i styropianowych.
 • Do zadań osób zatrudnionych należeć będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych, prace na taśmie produkcyjnej przy sklejaniu, zgrzewaniu i kontroli jakości.
 • Pracownik odpowiadać będzie za pakowanie gotowych wyrobów, kontrolę jakości i prace magazynowe takie jak paletowanie i układanie towaru na półkach.

Oczekiwania:

 • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
 • duża motywacja do pracy
 • zdolności techniczne, zręczność
 • obowiązkowość, sumienność,
 • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy oraz nawet minimalna znajomość języka- obydwa warunki nie są jednak obowiązkowe
 • umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

 • Praca na niemieckich warunkach
 • Zatrudnienie w Niemieckiej firmie
 • Pracodawca zapewnia pracownikowi zamieszkanie poprzez 2 pierwsze miesiące pracy, koszt 200 euro miesięcznie
 • możliwość podjęcia pracy dla par
 • wsparcie pracowników polskojęzycznych- przy formalnościach oraz na miejscu
 • dla chętnych istnieje możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
 • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez stronę:
http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-produkcja-opakowan-bez-znajomosci-jezyka-cottbus/

ID Ogłoszenia: 10952c7ff85d6cf4

Linki Sponsorowane

113 komentarzy na “Praca w Niemczech na produkcji od zaraz Cottbus bez znajomości języka”

 1. Witam,jestem zainteresowany ofertą pracy,nigdy nie bylem karany,podaję numer telefonu 694-608-210 Pozdrawiam.Andrzej

  • Agnieszka i Krzysztof na 8 stycznia 2014 @ 17:27

   Witamy . Nasze nazwiska Dworak i Debicki .Zakończyliśmy polroczny kontrakt w Holandii gdzie pracowalismy przy tasmie produkcyjnej. JESTESMY sumienni i obowiązkowi , bardzo zależy nam na jak najszybszym podieciu pracy , nawet od jutra.Oczekuja Panstwo silnej motywacji do pracy , my mamy do spłacenia kredyt, ktory jest ogromną motywacją. Na prawdę nie boimy się żadnej pracy. Prosimy o kontakt . 666 504 417. 882034247. Bardzo nam zalezy na tej pracy. Do usłyszenia

 2. W związku z ogłoszeniem, które ukazało się w (http://praca-produkcja.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-produkcji-od-zaraz-cottbus-bez-znajomosci-jezyka/) z 4 stycznia dotyczącym rekrutacji na stanowisko pracownik na produkcji Uprzejmie proszę o rozważenie mojej kandydatury.
  Z niecierpliwością oczekuję na odpowiedź. W przypadku wątpliwości lub dodatkowych pytań jestem do Państwa dyspozycji.
  Z poważaniem
  Ireneusz Pasaj
  nr. 665 592 351

 3. Artur i Justyna na 4 stycznia 2014 @ 15:20

  Witam.
  Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mnie oraz mojej dziewczyny w Państwa firmie na stanowisku pracownik produkcji.
  Praca w Państwa firmie w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom i pozwoli na wykorzystanie naszych umiejętności i doświadczeń zdobytych podczas wcześniej wykonywanych prac.
  Jesteśmy osobami komunikatywnymi o pogodnym usposobieniu, dodatkowo nasze cechy charakteru to uczciwość, punktualność i pracowitość.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby o przyjęcie do pracy.
  Telefon: +48 884 308 585
  e-mail: artcik@o2.pl

 4. Razem z mezem jestesmy zainteresowani oferta pracy.Mamy doswiadczenie przy produkcji w magazynach,fabrykach przez pare lat .Jestesmy pracowitymi i uczciwymi osobami.Znamy komunikatywnie angielski a Niemieckiego zaczniemy sie uczyc.Prosimy o kontakt+48795961359 oraz mail http://www.marysia82@o2.pl

 5. Marzena i Darek na 4 stycznia 2014 @ 15:45

  Witam.
  Jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy.Mamy doświadczenie w pracy na produkcji.

 6. Witam.
  Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Pracowałam na produkcji rok, pracowałam już na trzy zmiany.,posiadam prawo jazdy kat.B.
  tel.669199580

 7. Dzień dobry mam trzy chetne kandydatki do pracy z Państwem jesteśmy połączone w pary mieszkamy blisko . dwie z nas w stopniu komunikatywnym potrafią porozumieć się po niemiecku jedna z nich pracowała w drukarni. Z wielką przyjemnąścią podejmiemy prace na produkcji . Jesteśmy lojalne uczciwe i godne zaufania .
  Prosimy o kontakt pod numerem 726284045

 8. JustynaBartek na 4 stycznia 2014 @ 17:42

  Witam.
  Chętnie podejmiemy pracę w Państwa firmie na stanowisku pracownik produkcji. Bardzo nam ona odpowiada. Oboje posiadamy prawo jazdy kat.B, pracowaliśmy także w Niemczech przy zbiorach oraz w masarni. Jesteśmy punktualni, uczciwi, pracowici. Zależy nam na pozytywnym rozpatrzeniu naszej prośby.

 9. JustynaBartek na 4 stycznia 2014 @ 17:44

  Witam.
  Chętnie podejmiemy pracę w Państwa firmie na stanowisku pracownik produkcji. Bardzo nam ona odpowiada. Oboje posiadamy prawo jazdy kat.B, pracowaliśmy także w Niemczech przy zbiorach oraz w masarni. Jesteśmy punktualni, uczciwi, pracowici. Zależy nam na pozytywnym rozpatrzeniu naszej prośby.

  email justyna-lesna@o2.pl
  telefon 512536926

 10. Jestesmy zainteresowani ta oferta pracy. Posiadamy 4 letnie doswiadczenie na lini produkcyjnej. Kontakt 726090694.

 11. Witam serdecznie,Jestem zainteresowana ogłoszeniem<czy jest aktualne?

 12. Ewelina i Gracjan na 4 stycznia 2014 @ 20:05

  Witamy.

  Szanowni Państwo jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, Powyższe warunki spełniają nasze oczekiwania, Mój partner pracował w ostatnim czasie na terenie Holandii i Niemiec co jest dodatkowym atutem- doświadczenie w pracy na magazynie( jazda wózkiem widłowym wysokiego składowania). Ja zaś wyrażam ogromne chęci do podjęcia pracy na proponowanym stanowisku.Mamy po 22 lata, z łatwością przychodzi nam uczenie się nowych rzeczy.
  Jesteśmy osobami komunikatywnymi, uczciwymi, pracowitymi, zmotywowanymi, bez nałogów.
  Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
  Jeśli zainteresowani są Państwo naszą kandydaturą prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.
  mail: ewecik91@wp.pl
  tel.:+48 609 407 461

 13. Witam serdecznie,
  Jestem jak najbardziej zainteresowany Państwa ofertą pracy,
  dokładność, solidność, precyzja to jedne z niektórych atutów mojego charakteru i doświadczenia zawodowego, chętnie podejmę pracę od zaraz.
  Proszę o kontakt, nr tel.: 729431264 , e-mail: rtoip33@vp.pl
  Pozdrawiam Piotr

 14. blamecaroline na 4 stycznia 2014 @ 22:25

  Witam, jestem zainteresowana oferta pracy i całkowicie dyspozycyjna mój numer to 535001235 🙂

 15. Emilia i Daniel na 4 stycznia 2014 @ 23:26

  Witam, poszukujemy pracy za granicą. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Bardzo proszę o kontakt: emilka-18@o2.pl

 16. Zwracam sie z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mnie w Państwa firmie na stanowisku pracownik produkcji.Praca w Państwa firmie odpowiada w pełni moim oczekiwanią i pozwolui na wykorzystanie umiejetności i doświadczeń zdobytych podczas wcześniejszych pracach takich jak : operator wózka widłowego ,praca na produkcji .Jestem osoba komunikatywną ,pomocną ,dodatkowo moimi cechami są punktualność ,pracowitość ,praca w grupie .
  Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby przyjęcia do pracy
  Telefon: +48 698 294 134
  e-mai: piotrekkono@o2.pl

 17. witam jestem zainteresowany tą ofertom pracy mam doświadczenie na podobnych stanowiskach proszę o kontakt telefon 667028685

 18. Sylwia i Krzysztof na 5 stycznia 2014 @ 11:28

  Witam.Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą,posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji zarówno w Polsce jak i za
  granicą.Jesteśmy pracowici,punktualni,szybko się uczymy,rzetelnie wykonujemy powierzone nam obowiązki,jesteśmy gotowi do wyjazdu OD ZRAZ.Bardzo liczymy na pozytywną odpowiedź.tel.730-604-798,e-mail:sylwia2326@interia.pl

 19. Witam,jestem zainteresowana Państwa pracą.Posiadam doświadczenie przy produkcji opakowań papierowych oraz foliowych.Proszę o kontakt tel.695958674

 20. Praca Cottbus na 5 stycznia 2014 @ 17:10

  Witamy! Aktualnie Ja i Mój chłopak poszukujemy pracy. Wasze ogłoszenie o pracę znaleźliśmy w internecie. Bardzo nam zależy na tej pracy lub jeśli mają państwo coś do zaproponowania innego niż ze strony internetowej to tez będziemy bardzo chętni. Pracowaliśmy już na produkcji więc mamy doświadczenie opis jest w naszych CV które możemy Panstwu wysłać.. Jesteśmy punktualni i wywiązujemy się z zadań i poleceń w pracy.Szybko uczymy się nowych obowiązków i języka obcego.Nawet przy dużym nakładzie obowiązków zawsze dbamy o dokładność pracy.Jesteśmy osobami zmotywowanymi do pracy i do podjęcia pracy na terenie Niemiec. Szukaliśmy pracy tez od strony granicy niemieckiej ok 2 lata temu przed wyjazdem do Holandii blisko granicy Polsko – Niemieckiej w Weisswasser, Forst, Cottbus niestety nie udało się nam dlatego też mamy nadzieję że Państwo nam pomogą. Szukamy pracy też na dłuższy okres czasu. Obydwoje nie jesteśmy karani.Jeśli jest możliwość podjęcia pracy w Państwa Firmie (zakładzie)to jesteśmy zainteresowani. Jedynie minusem jest że obydwoje nie posiadamy prawo jazdy. Jeśli odpowiedz od Państwa będzie pozytywna to mamy prośbę żeby przy dawaniu zamieszkania nas nie rozdzielano. Jesteśmy bardzo zainteresowani i będziemy wdzięczni o przyjecie nas do waszej Firmy i waszego Zespołu Pracy.Dla nas jest to szansa dalej się rozwijać i być nie zależnymi Finansowo.Jesteśmy w stanie podjąć prace jesteśmy dyspozycyjni i zwarci do pracy. Prosimy o w miarę szybką odpowiedź. Dziękujemy
  email;klaudia.przywara@spoko.pl numer;669035685

 21. Natalia i Grzegorz na 5 stycznia 2014 @ 18:08

  Witam, wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani powyższą oferta, jesteśmy osobami chętnie uczącymi się, odpowiedzialnymi , sumiennymi osobami. Mamy 20 i 23 lata. Pozdrawiamy;]

 22. Witam wraz z koleżanka jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy w państwa zakładzie
  Jesteśmy sumiennd punktualne dyspozycyjnd pracę możemy podjąć od zaraz jeśli będą Państwo zainteresowani proszę o kontakt meilowy gdzie podam resztę danych. pozdrawiam

 23. WITAM JESTESMY ZAINTERESOWANI PRACA Z DZIEWCZYNA JESTESMY W WIEKU 27 I 30 LAT.POSIADAMY DOSWIADCZENE W PRACY POZAGRANICAMI.JESTESMY DYSPOZYCYJNI OD ZARAZ.TEL 723586615

 24. witam wraz z kolezanka jestesmy zainteresowane praca w Waszej firmie jestesmy sumienne odpowiedzialne , punktualne oraz dyspozycyjne prace mozemy podjac od zaraz
  jesli beda Panstwo zainteresowani prosze o kontakt

 25. Witam Serdecznie

  Ja wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy u państwa. Państwa ofertę pracy znaleźliśmy w internecie i bardzo nas ona zainteresowała. Zależy nam bardzo na podjęciu pracy jesteśmy bardzo chętni obydwoje i mogę mieć jeszcze dwie pary rąk do pracy jeśli tylko państwo się zgodzą jesteśmy osobami pracowitymi , punktualnymi , szybko się uczymy swoją wykonywana prace wykonujemy z dokładnością i precyzją . Jesteśmy pracę podjąć na dłuższy okres czasu , podjecie pracy u państwa firmie jest to wielka szansa na rozwijanie się i zdobywania kolejnych doświadczeń , jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Prosimy o odpowiedź na e-meila : iwona.czapczynska@onet.com.pl

 26. witam jestem wraz z kolegom zainteresowani państwa ofertą pracy od zaraz.Jesteśmy uczciwi,odpowiedzialni co danego stanowiska pracy,jesteśmy punktualni i,pracowici bez nałogów i oczywiście dyspozycyjni od zaraz do podjęcia pracy.Proszę o w miarę szybką odp.jak państwo będą zainteresowani proszę o kontakt 530163085

 27. praca na produkcji na 5 stycznia 2014 @ 21:57

  jestem zainteresowany panstwa oferta jusz pracowalem juz na produkcji za granica prosze o kontakt785613859

 28. GOSIA I PAWEŁ na 5 stycznia 2014 @ 22:04

  Witam jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.Ja pracowałam w zakładzie mięsnym w Niemczech a mąż w Szwecji roboty leśne.Prosimy o kontakt tel.500 607 959 pozdrawiamy

 29. Witam serdecznie,
  Jestem jak najbardziej zainteresowany Państwa ofertą pracy,
  dokładność, solidność, precyzja to jedne z niektórych atutów mojego charakteru i doświadczenia zawodowego, chętnie podejmę pracę od zaraz.
  Proszę o kontakt, nr tel.: 729-431-264 , e-mail: rtoip33@vp.pl
  Pozdrawiam Piotr

 30. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy pracowałem wcześniej na podobnym stanowisku dodatkowo posiadam uprawnienia na wózki widłowe z wyłączeniem specjalistycznych. Jestem osobą ambitną i pracowitą.Proszę o kontakt.

 31. Praca na produkcji na 6 stycznia 2014 @ 12:33

  Jestem 33 latkiem i jak najbardziej jestem osoba zainteresowana podjąc prace przez państwa firme,pracowałem juz na produkcji wiec mam kfalifikacje.Proszę o kontakt nr. tel.782191983

 32. Sylwia i Krzysztof na 6 stycznia 2014 @ 14:05

  Sylwia i Krzysztof na 5 stycznia 2014 @ 11:28

  Witam.Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą,posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji zarówno w Polsce jak i za
  granicą.Jesteśmy pracowici,punktualni,szybko się uczymy,rzetelnie wykonujemy powierzone nam obowiązki,jesteśmy gotowi do wyjazdu OD ZRAZ.Bardzo liczymy na pozytywną odpowiedź.tel.730-604-798,e-mail:sylwia2326@interia.pl

 33. Witam,
  Wraz z moją dziewczyną (27 i 24 lat) jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy. Należymy do osób spokojnych, pracowitych, punktualnych oraz bez żadnych nałogów. Posiadamy doświadczenie w pracy zagranicą na produkcji. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, a także wyrażamy chęć na poszerzanie swych umiejętności językowych. Posiadamy własny samochód oraz gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu pod numerem 697983933.

  Pozdrawiam
  Rafał Sętkowski

 34. Witam, Robert lat 39, żonaty córka lat 5, doświadczenie przy produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, teksid poland bielsko biala, alpla zywiec, podobne odlenia metali niezelaznych maullbron w niemczech oraz inne, obecne miejsce zamieszkania pilawa woj mazowieckie, jezyk niemiecki w stopniu podstawowym lecz dawno nie używany, tel 533599039, pozdrawiam

 35. grzegorz terlecki na 6 stycznia 2014 @ 15:02

  witam ja i moja dziewczyna jestesmy zainteresowani pansta ofera pracy jestesmy pracowici sumienni i dyspozycyjni bardzo prosze o kontakt tel 693353098

 36. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.Posiadam doświadczenie przy produkcji w Niemczech.Mam 27 lat jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz.Dominik dominik-biezyca@wp.pl tel.724 715 155.

 37. witam oto moj numer telefonu 661074430 mieszkam blisko granicy dojazd wlasny

 38. witam mam 5 osobową grupe mieszkamy przy granicy, jestesmy zainteresowani panstwa ofertą gotowi do podjęcia pracy od zaraz.Posiadamy własny samochód do codziennych dojazdów do pracy.Jeśli będą Państwo zainteresowani prosze o kontakt tel.512174475

 39. jestem zainteresowany panstwa ofertą pracy od zaraz jestem operatywny,uczciwy sumienny prosze o kontakt 739-074-139 pozdrawiam

 40. Witam serdecznie, jestem zainteresowany waszą ofertą pracy jestem dyspozycyjny i bez nałogów, szukam pracy pilnie, nie byłem karany. Mój numer 517505523, pozdrawiam

 41. witam jestem zainteresowany ta oferta pracy.
  jestem 19latkiem szukajacym pracy za granica bez znajomosci jezyka…
  nie karany, uczciwy i gotowy do podjecia pracy od zaraz…
  oto moj numer telefonu 726516469
  pozdrawiam Michał

 42. Elżbieta i Andrzej na 6 stycznia 2014 @ 19:21

  Witam. Jesteśmy zainteresowani oferą pracy gotowi na wyjazd od zaraz. Bardzo proszę o kontakt. Moj numer 504 732 693

 43. witam chętnie podejmę prace na produkcji mam 24lata dotychczas pracowałem fizycznie nie boje się ciężkiej pracy w razie pytań proszę o kątakt mogę podjąć pracę od zaraz

 44. jestem zainteresowany państwa ofertą pracy od zaraz jestem operatywny,uczciwy sumienny proszę o kontakt 782676156

 45. Witam.Jestem zainteresowana ofertą pracy i gotowa do wyjazdu .bardzo proszę o wiadomość, mój nr 669-898-770

 46. Witam, jestem zainteresowany ofertą, posiadam komunikatywną znajomość j.niemieckiego. W niemczech spędziłem prawie dwa lata, jestem gotów do wyjazdu od zaraz, tel: 513 599 911, 506 809 786 e-mail: mateuszamilawski@wp.pl

 47. Witam jestem zdeterminowany do podjęcia pracy w Państwa Firmie ze swojej strony mogę zaoferować zaangażowanie sumienność i punktualność , proszę o zainteresowanie moją ofertą z poważaniem
  Robert tel.501-77-88-79

 48. Witam. Razem z kolezanką jestesmy zainteresowane państwa ofertą pracy. Jesteśmy gotowe podjąc prace od zaraz. Mamy doswiadczenie na produkcji przy pakowaniu. Prosze o kontakt tel.794 764 717 mail: perlinskaaa@gmail.com

 49. Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mnie w Państwa firmie na stanowisku pracownik produkcji.Praca w Państwa firmie odpowiada w pełni moim oczekiwanią i pozwoli na wykorzystanie umiejętności i doświadczeń zdobytych podczas wcześniejszych pracach takich jak : operator wózka widłowego ,praca na produkcji .Jestem osoba komunikatywną ,pomocną ,dodatkowo moimi cechami są punktualność ,pracowitość ,praca w grupie nie pije nie palę i zawsze gotowy do pracy.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby przyjęcia do pracy Adrian Mieszczak 733554537

 50. jestem zainteresowany praca w państwa firmie.Dyspozycyjny,pracowity,młody,komunikatywny jez.niemiecki.Mozliwosc podjecia pracy od zaraz na dłuzszy okres czasu.Mój numer tel 514 -347-713
  pozdrawiam.

 51. Szanowni Państwo

  Państwa oferta zainteresowała mnie i chętnie podjąłbym pracę na oferowanym stanowisku.

  Miałem przyjemność pracować zagranicą, głównie przez agencje pracy. Wiem, że niejednokrotnie jest to praca wymagająca zaangażowania i poświęcenia, ale mam wiele optymizmu i nie boję się wyzwań. W Polsce z uwagi na sytuację gospodarczą nie widzę dla siebie miejsca. Nie ukrywam, że warunki płacowe oferowane przez Państwa są nieporównywalnie lepsze od krajowych i to jest także dla mnie istotne. Chciałbym znaleźć stabilne zatrudnienie i myślę, że Państwa oferta może mi to zapewnić. Jestem gotów do podjęcia pracy od zaraz.

  Liczę na możliwość spotkania, podczas którego będę mógł się Państwu bliżej przedstawić i przekonać do wyboru mojej osoby na oferowane stanowisko.

  Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt 794 628 559 bądź
  e-m-s-i-k@o2.pl

  Z poważaniem,

  Grzegorz Łącki

 52. Witamy.
  Jesteśmy parą,która poszukuje pracy za granicą. W języku angielskim porozumiewamy się komunikatywnie. Możemy podjąć każdą pracę,jesteśmy pracowici, sumiennie wykonujemy swoje obowiązki, łatwo nawiązujemy kontakty z innymi.
  Możliwość wyjazdu od zaraz.
  Tel. +48694882139
  e-mail: grociak.marcin@wp.pl
  Pozdrawiamy
  Ewelina Janikowska
  Marcin Grociak

 53. Przemek1990 na 7 stycznia 2014 @ 17:29

  Witam wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy . Mamy już doświadczenie pracy w Niemczech przy produkcji . Obydwoje posługujemy się językiem angielski w stopniu średnim i jedno z nas językiem niemieckim w zakresie podstawowym .
  Jesteśmy mocno zmotywowani do pracy za granicą , zmiany nocne nie stanowią dla nas problemu ponież zwykle pracowaliśmy w godzinach wieczornych / nocnych . Jeśli sprostaliśmy waszym wymaganom proszę o kontakt : tel. 726 090 585 / mori123@wp.pl

 54. Witam,
  wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani pracą na wyżej wymienionym stanowisku. Jesteśmy wysoko zmotywowani do pracy za granicą, a także posiadamy kilkumiesięczne doświadczenie w pracy w Niemczech przy pakowaniu oraz produkcji.
  Obydwoje posługujemy się językiem angielskim w stopniu średnim, a ja osobiście dodatkowo językiem niemieckim w stopniu podstawowym.System pracy na zmiany a także zmiany nocne nie stanowią dla nas problemu, ponieważ zwykle pracowaliśmy w godzinach wieczornych/nocnych.
  Jesteśmy młodymi, pełnymi energii ludźmi w wieku 22-23 lat.
  Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i gotowi do podjęcia pracy „od zaraz”.
  W razie sprostania waszym wymaganiom pozostawiamy dane kontaktowe.

  Tel: 726090585
  E-mail: iska.steff@gmail.com

 55. Witam.
  Paweł 29lat.
  Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy w Niemczech.
  Spełniam także dokładnie wymagania podane w ogłoszeniu.Zdrowy,sprawny,bez nałogów,j.niem.jak najbardziej komunikatywny.Jesli Państwo są zainteresowani moja kandydaturą,bardzo chetnie nawiaże dialog.Mój nr tel.to 518723980,adres e-mail pwojtylko@gmail.com.pozdrawiam

 56. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt pod numer 509051411

 57. Witam,
  wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Ja już pracowałam na produkcji w Niemczech, język nie sprawia problemu. Jesteśmy osobami komunikatywnymi, chętnymi do pacy. Prosimy o odpowiedź.

  Kontakt 889041491
  Email sabina2604@wp,pl

 58. Witam Serdecznie
  Wraz z moją narzeczoną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy zamieszczoną na portalu. Jesteśmy osobami młodymi dyspozycyjnymi oraz gotowymi do wyjazdu i pracy choćby od zaraz, Posiadam doświadczenie na produkcji partnerka ma prawo jazdy kat B. Praca w Państwa firmie nie będzie dla nas problemem. Posiadamy dużą motywację oraz chęć do podjęcia pracy. Spełniamy powyżej wymienione kryteria oraz potrafimy szybko przyswajać wiedzę. Prosimy o kontakt telefoniczny 501010134 bądź mailowy

 59. Jacek i Mateusz na 7 stycznia 2014 @ 22:40

  Witam jesteśmy bardzo zainteresowani oferowaną pracą, jesteśmy młodzi i gotowi do pracy od zaraz, posiadamy prawo jazdy kategorii B mieszkamy w woj. Lubuskim
  Jacek-883706194
  Mateusz-531079011

 60. Jestesmy zainteresowani oferta pracy Prosze o kontakt tel 798-281-431

 61. Włodzimierz na 8 stycznia 2014 @ 10:45

  Witam,
  jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
  Mam 55 lat. Nie znam języka,ale szybko się uczę.
  Jestem zdeterminowany…rzetelny, uczciwy i pracowity. Abstynent.
  Pracowałem na stanowisku kierowniczym, więc doskonale potrafię zorganizować sobie czas pracy.
  Posiadam prawo jazdy kat. B oraz wieloletnią praktykę w jeździe samochodem.

  Pozdrawiam, Bialik Włodzimierz.
  Tel. 514 480 889
  sylbiag@wp.pl

 62. Jestem zainteresowany oferta pracy mieszkam w Vetschau

 63. Jestem chętna do podjęcia pracy na produkcji i wyjazdu w każdej chwili.Obecnie pracuję w zakładzie ślusarskim gdzie praca jak dla kobiety nie jest lekka i łatwa. Uczciwa, pracowita umiejąca współpracować w grupie. Nie znam jednak języka niemieckiego.

  Tel. kontaktowy 669 304 848

 64. Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Interesuje mnie wyjazd z chłopakiem. Oboje mamy po 21 lat, chłopak zna język niemiecki w stopniu komunikatywnym, ja w stopniu dobrym. Jesteśmy osobami pracowitymi, niekonfliktowymi i całkowicie dyspozycyjni oraz zmotywowani do pracy. Prosimy o kontakt 781605849

 65. numer kątaktowy 782679027 za interesowane są 4 osoby
  prosmy o szybki kątakt

 66. Witam!
  Jestesmy para (23 i 24 lata). Oboje biegle znamy jezyk angielski. Ostatnie lata spedzilismy w Wielkiej Brytanii. Chlopak pracowal przez 6 lat na magazynie jako picker/ packer. W chwili obecnej pilnie poszukujemy pracy za granica. Chetnie wyjedziemy chocby zaraz, w kazdym podanym przez panstwa terminie. Jestesmy pracowici i sumienni, potrafimy odnalesc sie w nowych warunkach, pracowac pod presja czasu . Cechuje nas takze sumiennosc, uczciwosc i pracowitosc. Prosimy o kontakt

  ola- 884 211 405
  krystian- 788128418

  lub na maila: nevermind69@tlen.pl

 67. Witam, jestem zainteresowany praca od zaraz. Prosze bardzo o kontakt tel. 726319754

 68. Witam. Młoda energiczna para w wieku Patryk 35 i Agata 31 podejmie pracę od zaraz. Mamy córeczkę w wieku 8 lat. Chcemy podjąć pracę za granicą oraz przeprowadzenie sie tam na stałe. Odpowiedzialni,bez nałogów ,pracowici. Patryk z zawodu monter instalacji sanitarnych oraz cieśla – zbrojarz ( ciężka praca). Agata całe doświadczenie w handlu oraz w magazynach i pracy na taśmie. Jesteśmy uczciwą parą . Telefon 730-234-666 . Proszę o szanse. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

 69. Daniel Stary na 8 stycznia 2014 @ 17:56

  Jestem zainteresowany waszą ofertą. Pracowałem w podobnych firmach. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy. Moj telefon 795214396

 70. Robert Sambor na 8 stycznia 2014 @ 18:20

  Witam,
  jestem zainteresowany praca w Państwa firmie . Mam doświadczenie w pracy za granią . Od kilku lat pracowałem w Polsce ale wszyscy wiedza jak jest na rynku pracy obecnie . Mam rodzinę , jestem odpowiedzialny ,sumienny oraz szybko się uczę .
  Proszę o kontakt .

  Robert Sambor
  t: 791296587
  m: r.sambor@onet.eu

 71. Jestem zainteresowany 608 318 156

 72. Jestem zainteresowany panstwa ogloszeniem kontakt tel678321456

 73. Jestem zaiteresowany ta praca numer tel do kontaktu 789342245

 74. Witam,jestesmy zainteresowani praca w Panstwa firmie. Chcielibysmy przedstawic Panstwu swoje kandydatury na stanowisko pracownik produkcji . Jestesmy pracowici,uczciwi ,summienni i szybko sie uczymy. Jestesmy gotowi zaczac prace od zaraz dysponujemy wlasnym samochodem,mieszkamy blisko cottbus wiec codzienny dojazd to zaden problem. Pracowalismy juz na podobnych stanowiskach pracy miedzy innymi w wielkiej brytani jak i w niemczech. Mamy nadzieje ze spelniamy Panstwa oczekiwania jesli tak prosimy o kontakt pod nr.tel 692349359

 75. FRANCISZEK na 9 stycznia 2014 @ 10:53

  Jestem zainteresowany pracą od zaraz znam niemiecki w stopniu podstawowym tel. +4915166232799 lu +48512209324

 76. WITAM jestesmy zainteresowane praca za granicą bylismy rok temu i znamy prace za granicą chcielibysmy z siostra i facetami podjac u was prace proszę o kątakt telefoniczny 508-322-694

 77. Jestesmy para zainteresowana wyjazdem do pracy „Praca w Niemczech na produkcji od zaraz Cottbus bez znajomości języka” , pracowalsmy juz w Holandii w roznych branzach , prosimy o kontakt: 518590431

 78. Witam, jestem zainteresowana waszą ofertą pracy. Pracowałam za granicą sezonowo przy zbiorach owoców, na hali przy przetwórstwie szparag oraz na taśmie w przetwórstwie rybnym( głównie łosoś ).Mój tel. 665261922

 79. Joanna i Mariusz na 9 stycznia 2014 @ 16:09

  Sehr geehrte Damen und Herren
  Ja lat 44 z znajomością j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym oraz mój syn lat 21, który znajomość j.angielskiego opanował w stopniu umożliwiającym dogadanie się zgłaszamy swoją gotowość do podjęcia pracy na oferowanym przez państw stanowisku pracy.
  Kontakt przez Email
  Mit freundlichen Grussen

 80. Witam jestem zainteresowany tom pracom jestem już gotowy na wyjazd nr 797557759

 81. Witam jesteśmy zainteresowani z koleżanką Państwa ofertą prosze o kontakt pod numer tel 880391776

 82. produkcja opakowań na 10 stycznia 2014 @ 10:55

  Wraz z żoną jesteśmy gotowi do podjęcia tej lub innej pracy od zaraz ,pracowaliśmy już na lińniach produkcyjnych w Belgi i Holandii tel.+48 691286664

 83. Witam jestem bardzo zainteresowany pracą w Pańskiej Firmie, jestem osobą młodą mam lat 19, oraz jestem osobą pracowitą i nie boje się podjąć pracy fizycznej pracowałem na budowach. Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną, pracę mogę podjąć od zaraz.
  Oto mój numer telefonu: 503156460 z góry Dziękuje 🙂 pozdrawiam.

 84. Ewelina i Bartosz na 10 stycznia 2014 @ 19:47

  Witamy. Jesteśmy zainteresowani w/w ofertą. Jesteśmy młodymi osobami, szybko uczącymi się. Oboje pracowaliśmy za granicą, Ja w Holandii, zajmowałam się m.in. pakowaniem. Mój chłopak pracował w Szwecji, również w dziale ogrodniczym. Bartosz zna język angielski w stopniu komunikatywnym, ja z kolei niemiecki – podstawowy. Oboje posiadamy prawo jazdy i dysponujemy autem. Jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz. Jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do podjęcia współpracy z waszą firmą.

  tel.kontaktowy 500 843 326

 85. kazimierz sikora na 10 stycznia 2014 @ 20:43

  prosze o zatrudnienie od zaraaz jesli jest to mozliwe +48789136266

 86. Witam!
  Ja (lat 22) jestem zainteresowana razem z moim tatą (lat 50) pracą w Niemczech. Jesteśmy gotowi wyjechać do pracy od zaraz. Jesteśmy sumienni, niekarani i oboje posiadamy prawo jazdy. Znam język angielski w stopniu dobrym.

  Czekam na odpowiedź,
  mailowo bądź telefonicznie: 509-714-573
  Pozdrawiam, Monika Milcz

 87. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy.Proszę o kontakt ;503126530.

 88. Jestem gotowy podjąć pracę na produkcji .Czekam na wiadomość .Dziękuje

 89. WITAM.MAM DOSWIADCZENIE W PRACY ZA GRANICA.JESTEM ZAINTERESOWANA OFERTĄ PRACY,MOGE MIEĆ DODATKOWĄ OSOBĘ ,ABY STANOWIĆ PARĘ.POZDRAWIAM.

 90. Basia i Krzysiek jesteśmy zainteresowani taką pracą prosimy o kontakt nr.tel.511103062

 91. Jestem zainteresowany tą ofertą mój nr. 697906632

 92. Marek Joanna na 12 stycznia 2014 @ 20:37

  Witam. Jestesmy para Marek 27lat, Joanna 22lata, bardzo zainteresowani Panstwa propozycja podjecia pracy od zaraz. Zmotywowani, mocno nastawieni ,doswiadczeni, bez nalogow. Prosimy Panstwa o kontakt;665-638-215 lub 695052959.
  Pozdrawiamy.

 93. wita, jestem zainteresowany praca od zaraz bez nałogów wiek 25 lat z zawodu ślusarz spawacz oraz operator wózków widłowych z wymianą butli. dokumenty aktualne dyplom czeladnika!!! Praca na produkcji mnie sfatysfakcjonuje . tel. 511693887 arielpoznan@vp.pl
  Pozdrawiam Ariel Rekowski
  P,S
  Chetny i zmotywowany do pracy, silny i pracowity, chetny na nadgodziny, przyzwycazjony do pracy od 10-12 g dziennie.

 94. Witam, jestem zainteresowany praca od zaraz bez nałogów wiek 25 lat z zawodu ślusarz spawacz oraz operator wózków widłowych z wymianą butli. dokumenty aktualne dyplom czeladnika!!! wazne w całej Uni Praca na produkcji mnie sfatysfakcjonuje . tel. 511693887 arielpoznan@vp.pl
  Pozdrawiam Ariel Rekowski
  P,S
  Chetny i zmotywowany do pracy, silny i pracowity, chetny na nadgodziny, przyzwycazjony do pracy od 10-12 g dziennie.
  j.niemiecki podstawy znam takze angielski

 95. armiahemp@o2.pl na 13 stycznia 2014 @ 14:45

  Witam ! Wraz Z Kolegą spełniamy wszystkie wymagania , jesteśmy zdolni do podjęcia tej pracy , oby dwoje mamy po 20 lat ,Nie karalne, Bez nałogów,wysoka sprawnosc fizyczna, Oby dwoje jestesmy po szkole technicznej , posiadamy prawo jazdy kat. B , Własnie auto , uprawnienia na wózki widłowe .Podejmiemy się pracy Od zaraz !
  Prosimy o Kontakt pod e-mail : armiahemp@o2.pl
  Nr Telefonu : 788 805 289

  Karol i Alan

 96. witamy marek 24 lata adrian 26 lat jesteśmy zaintetresowani waszą ofertą pracy na produkcji z góry dzienkujemy i zostawiam kontakty telefon 723869234 i meil marek.nowak4@onet.pl pozdrawiamy serdecznie

 97. jestem gotowy do pracy na produkcji nie boje się podjąć pracy z gury Dzekuje moj numer 506351883.

 98. Witam serdecznie ! Jestem zainteresowany Państwa ofertą i chętnie podejmę pracę w Państwa Firmie . Jestem elektrykiem i hydraulikiem oraz posiadam prawo jazdy kat. A,B,C,D,E oraz mam doświadczenie na podobnych stanowiskach pracy z kilkuletnimi doświadczeniami z Włoch ,Niemiec oraz Francji . Komunikatywny j.niemiecki . Mieszkam przy granicy i mam swój środek transportu . Tel .606326682 .
  Pozdrawiam . Piotr

 99. Mateusz009 na 13 stycznia 2014 @ 18:48

  Witam ,jestem zainteresowany pracą.
  Pracowałem na produkcji ,także jako operator .Czekam na odpowiedż .

  Mój telefon kontaktowy :0048 731 825 792

 100. witam, pilnie potrzebuję pracy, proszę o kontakt.

 101. witam jestem gotowy do podiecia pracy od zaraz. Pracowalem juz w niemczech i znam oczekiwania niemieckiego pracodawcy.tel 697087923

 102. Waldemar M na 14 stycznia 2014 @ 13:52

  Witam jestem zainteresowany praca na produkcji,posiadam doświadczenia
  prawo jazdy kat b proszę o kontakt 669752678

 103. jestem zainteresowani państwa ofertą i gotowi w podjęciu pracy jestesmy para prosze o kontakt 607495435

 104. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy mój numer tel. 697 191 222.

 105. kinga i krzysiek na 16 stycznia 2014 @ 12:19

  Witam wraz z chłopakiem jestesmy zainteresowani panstwa oferta.Para bez nałogów z duza motywacja do pracy ,szybko sie uczymy i mamy doswiadczenie w pracy za granica w niemczech w drukarni i we francji przy zbiorze warzyw.posiadamy własny samochod,mozliwy wyjazd od zaraz. Z gory dziekuje za pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury. pozdrawiam i prosze o kontakt na numer 507935652 lub kingakussy@vp.pl

 106. jamiolkowski71 na 18 stycznia 2014 @ 21:03

  Witam jestem zainteresowany państwa ofertą wraz z kolegą jesteśmy z motywowani do wyjazdu mam doświadczenie na produkcji Witam jestem zainteresowany państwa ofertą wraz z kolegą jesteśmy z motywowani do wyjazdu mam doświadczenie na produkcji własne auto prawo jazdy kat B uprawnienia na wózki widłowe……..Bardzo zależy nam na tej pracy posiadamy etyke zawodową jak i wysoką kulture osobitą,szybko sie uczymy i potrafimy dostosować do otoczenia,.Prace moglibyśmy podjąc od zaraz..Bardzo zależy nam na tej pracy , wiec liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej aplikacji. Pozdrawiamy Adam Wojtek.Telefon +48733161163.

 107. Witam !

  mam na imię Marcin podejmę pracę od zaraz .

  słaba znajomość językowa ,posiadam B . mozliwośc wybrania do pracy autem .

  Pracowałem 2 lata zagranicą nie boję sie wyzwań w nowej pracy , szybko sie ucze .

  marmazurkiewicz@o2.pl

 108. muziormanin na 6 lutego 2014 @ 11:56

  Witam
  jestem zainteresowany tą ofertą i proszę o kontakt poprzez e-mail: muziormanin@o2.pl

 109. justyna34108 na 14 marca 2014 @ 16:51

  Jesteśmy grupą 4 osobową z Gubina gotowi do podjęcia pracy od zaraz posiadamy własny samochód do codziennych dojazdów,jeżeli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt justyna24tlen.pl@o2.pl bądź 661074430

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.