Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 7 euro h

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Rheine pakowanie

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Rheine
  • Lista: 8 listopada 2013 18:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz. Oferta firmy produkcyjnej z Rheine na linii produkcyjnej przy pakowaniu. Pracodawca wymaga posiadania własnego samochodu od kandydatów.

Stanowisko: Pracownik do pakowania

Miejsce: Rheine

Pensja: 7 euro h

Liczba wakatów: 12

Termin: od zaraz do 20.12.2013

Opis stanowiska:

  • Zadaniem osób zatrudnionych będzie wykonywanie obowiązków na linii produkcyjnej przy pakowaniu towarów

Oczekujemy:

  • wymagamy posiadania auta: istnieje możliwość przyjazdu w grupie- wówczas wystarczy jeden samochód na 4 osoby
  • Mile widziana będzie u kandydatów znajomość jednego z języków: angielski lub niemiecki

Oferta:

  • Praca w systemie zmianowym
  • Możliwość pracy w parach lub w grupach
  • poszukujemy osób w różnym wieku
  • zakwaterowanie bez kosztów
  • Pomoc przy uzyskaniu meldunku oraz karty podatkowej

Aplikacja:
CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:

info@all-pl.de

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-przy-pakowaniu-rheine-bez-znajomosci-jezyka/

ID Ogłoszenia: 572527cfa4142efc

Linki Sponsorowane

7 komentarzy na “Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Rheine pakowanie”

  1. Witam, para w wieku 26 lat, posiadająca doświadczenie w pracy za granicą jest gotowa podjąć pracę od zaraz. Posiadamy własny transport. U jednej osoby znajomość języka niemieckiego. Prosze o kontakt Malwina 605 366 893 Pozdrawiam

  2. Jestem zajnteresowana

  3. Witam . Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy razem z żoną od zaraz. Prosze o kontakt emaj lub telefoniczny. Chciałbym nadmienić że mamy bardzo duże doświadczenie na produkcji i pakowaniu w niemczech. Co przedstawia jeden z jednych pracodawców o naszej osobie.Mamy doświadczenie w Niemczech dwa lata co nie jest ujente w CV .Tel kont +48883967767 lub +48794212899 Interesuje nas praca na dłużej a nawet na stałe.Mamy doświadczenie produkcja ,pakowanie,fizyczna ,prace magazynowe ,praca na taśmie,paletowanie umiejentnośći jazdy paleciakiem.Możliwość pozostania na świenta.

  4. mam 20 lat obecnie pracuję w Belgi przy zbiorze kalafioru i brukselki,operator maszyn rolniczych obecnie mam przepracowane 2 lata pracy po za domem , jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt 0032470552101 Nie palę i piję. szybko sie ucze Posiadam auto 9 osobowe .

  5. ADRIAN OLIVIA na 19 listopada 2013 @ 20:33

    witam razem z dziewczyna jestesmy gotowi podjac prace od zaraz , posiadamy doswiadczenie na podobnym stanowisku w Niemczech jak i Holandi.Posiadamy uprawnienia na wozki widlowe, oraz dobra znajomosc jezyka niemieckiego i angielskiego. Dodatkowym atutem bedzie posiadane przez nas oboje prawa jazdy kat.b oraz wlasny samochod.

    kontakt. 883 020 754

  6. Witam jesteśmy zainteresowani wraz z narzeczona.Jesteśmy młoda i dynamiczna parą nie bojąca sie pracy, z chęcia rozwoju jak i stablizacji. Posiadamy doświadczenie przy pakowaniu oraz produkcji , które nabylismy na terenie Niemiec w firmie „STOCK”.Dodatkowym atutem moze byc znajomość przez Nas języków obcych ,uprawnień
    na wózki widłowe , prawa jazdy kat.b , oraz własny samochód. Prace możemy podjąc od zaraz liczymy na pozytywne rozpatrzenie aplikacji. Z gory dziekujemy i Pozdrawiamy

    Język Angielski- biegły
    Język Niemiecki – w stopniu komunikatywnym

    Kontakt : 883-020-754 lub 68 454 13 30
    e-mail: Adio89@op.pl

  7. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta posiadam doswiadczenie w tym kierunku PROSZE o kontakt moj nr 781192363

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.