Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech pakowanie bez znajomości języka Barsinghausen

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Barsinghausen
  • Lista: 20 stycznia 2014 22:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Firma z Barsinghausen poszukuje pracownika do pakowania artykułów spożywczych. Oferta pracy w Niemczech dla pracownika fizycznego bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do pakowania

Lokalizacja: Barsinghausen

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca fizyczna przy pakowaniu artykułów spożywczych.

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz na okres 3 miesięcy.
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie dobrej sprawności fizycznej i dobrego zdrowia
  • bezkonfliktowość, pracowitość, sumienność

Oferujemy:

  • Praca u Niemieckiego pracodawcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
UWAGA! Sposób aplikacji został skasowany ze względu na próbę oszustwa. Prosimy o ostrożność przy aplikacjach oraz sygnalizowanie nam przy próbach wyłudzenia. – Administracja

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-przy-pakowaniu-barsinghausen-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego/

ID Ogłoszenia: 2052dd229b85769

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.