Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ do ustalenia

Holandia praca pakowanie na linii produkcyjnej bez znajomości języka

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Holandia
  • Lista: 4 listopada 2013 22:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Firma Holenderska poszukuje pracownika na produkcję. Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu na linii produkcyjnej bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz na linii produkcyjnej

Miejsce: Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Do pracowników na tym stanowisku należeć będzie pracowanie na linii produkcyjnej przy pakowaniu i przepakowaniu produktów.

Wymagamy:

  • posiadanie konta bankowego razem z kartą
  • możliwość wyjazdu od zaraz do pracy za granicą
  • ważny dokument

Oferta:

  • zamieszkanie
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • pomoc przy organizacji formalności
  • opiekę polskojęzycznych rezydentów

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:
pollux.strzelce@pollux-international.eu z

W tytule maila prosimy wpisać ” Produkcja”

źródło: http://www.praca4u.net/praca-pakowaczpracownik-produkcji-holandia-id197182.html

ID Ogłoszenia: 3195277c6c2a2807

Linki Sponsorowane

7 komentarzy na “Holandia praca pakowanie na linii produkcyjnej bez znajomości języka”

  1. Jestem zainteresowany ofertą. Mam 26 lat. Jestem pracowity i sumienny. Żadnej pracy się nie boję. Pracowałem na farmie norek w dani. 517908134

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt 695746108

  3. Witam. Aktualnie jestem bezrobotny mam 35 lat, doświadczenie w różnych dziedzinach na produkcji ze zdolnościami manualnymi. Jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą, proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie.

  4. Witam, para w wieku 26 lat, posiadająca doświadczenie w pracy za granicą jest gotowa podjąć prace od zaraz. U jednej osoby znajomość języka angielskiego, u drugiej niemieckiego. Posiadamy własny transport. Jesteśmy gotowi na wyjazd w każdej chwili. Proszę o kontakt. Malwina 605 366 893 Pozdrawiam.

  5. Witam. Mam 20 szukam pracy najlepiej za granicą. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy czekam na kontakt nr: 887706917. Mogę wyjechac chocby jutro.
    Pozdrawiam.

  6. krzysztof niedziela na 18 listopada 2013 @ 12:12

    witam mam 27 lat jestem zainteresowany tą ofertą sprawny fizycznie sumienny bez nałogów prace mogę podjąć od zaraz nr tel.662000657.

  7. Witam jestem zainteresowany panstwa oferrta prosze o kontakt moj nr 7811923363

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.