Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii na produkcji spożywczej bez języka Zeewolde

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Zeewolde
  • Lista: 27 marca 2014 00:41
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Producent serów z Zeewolde zatrudni pracowników na linię produkcyjną przy pakowaniu serów. Oferta pracy z Holandii dla osób bez znajomości języka urzędowego. Zatrudnienie na dłuższy okres- minimum rok czasu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Zeewolde
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały prace produkcyjne przy serze takie jak: sprawdzanie stanu jakości produktów, ważenie, pakowanie serów do kartonów, układanie na paletach oraz prace porządkowe przy stanowisku.

Wymagania:
– język angielski
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– możliwość wyjazdu na dłuższy okres minimum rok czasu
– osoba bez nałogów
– osoba niekarana (zaświadczenie do wglądu)
– osoba szybko przyswajająca wiedzę
– osoba energiczna
– zręczne dłonie
– odpowiedzialność

Oferujemy:
– szybkie przeszkolenie
– ciekawe zarobki
– możliwość rozwoju
– pomoc przy organizacji wyjazdu
– pomoc w sprawach organizacyjnych na miejscu
– stabilną pracę na dłuższy okres

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: sherpaforce.190884@poczta.startpraca.pl w temacie proszę umieścić numer ogłoszenia: 470Z

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-produkcja-serow-zeewolde-id211117.html

ID Ogłoszenia: 859533350382da6d

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.