Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 8,10 € brutto

Oferta pracy w Niemczech na produkcji, pakowaniu bez języka i doświadczenia

Opis

Pracodawca z Niemiec (Oer-Erkenschwick) poszukuje osób przy produkcji i pakowaniu mięsa. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji przy pakowaniu

Miejsce: Oer-Erkenschwick

Pensja:8,10 € brutto

Zadania: Wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę a w szczególności polegających na produkcji i pakowaniu gotowych produktów mięsnych.

Kogo szukamy: kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Ważne: Nie pomagamy przy formalnościach czy z zamieszkaniem

Wymagania:

  • własnego zakwaterowania
  • motywacji do pracy
  • pozytywnego nastawienia

Oferta:

  • Dobrą pensję w wysokości: 8,10 € brutto godzina
  • pracę na dwie zmiany
  • zatrudnienie u Niemieckiego pracodawcy na umowę na okres 12 miesięcy

Aplikacja:
Chętni proszeni są do przesłania maila z następującymi informacjami:

  • imię nazwisko
  • numer telefonu
  • załączając w tytule „praca Oer-Erkenschwick”

na adres: joana.ksiazek@westfleisch.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-przy-produkcji-i-pakowaniu-bez-jezyka-bez-doswiadczenia/

ID Ogłoszenia: 67852232dc681d7c

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.