Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

€ początkowo 800 euro

Oferty pracy w Niemczech na produkcji dla kobiet od zaraz

 • Kraj: Germany
 • Miasto: Niemcy
 • Kontakt: pol-web.de
 • Lista: 1 lutego 2013 03:22
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferty pracy w Niemczech na produkcji dla kobiet od zaraz

Opis

Niemiecki pracodawca szuka kobiet od zaraz do pracy w Niemczech przy produkcji na linii produkcyjnej. Ogłoszenie adresowane do osób z minimum podstawową znajomością języka Niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Do obowiązków pracownika na tym stanowisku będą należały wszelkie prace związane z procesem produkcji zlecone przez przełożonego.

Wynagrodzenie: początkowo minimum 800 euro netto miesięcznie

Praca odbywać się będzie w oparciu o system zmianowy w wymiarze 7,5 godziny dziennie – 5-6 dni w tygodniu.

Pracodawca gwarantuje na miejsce bezpłatne zakwaterowanie wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz ubezpieczeniem pracownika.

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku musi porozumiewać się w języku niemieckim w stopniu co najmniej podstawowym.

info@pol-web.de

Ogłoszenie pochodzi z serwisu: praca4u.net

ID Ogłoszenia: 696510b20eb12474

Linki Sponsorowane

7 komentarzy na “Oferty pracy w Niemczech na produkcji dla kobiet od zaraz”

 1. Witam jestem zainteresowana oferta tej pracy mozliwy wyjazd od zaraz tel kontaktowy- 790-576-520 lub e-mail-moto-tec@wp.pl Pracowałam już w Niemczech w Tunsel przy zbiorach szparagi i truskawki oraz w Holtinghausen w szkółce drzewnej. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Szybko się uczę i potrafie pracować w zespole. Jestem osobą miłą i nie konfliktową. Bardzo zalezy mi na znalezieniu pracy chociazby nawet na miesiąc:)

 2. andzia9006 na 3 lutego 2013 @ 15:48

  Witam. Chciałabym z mamą wyjechać do Niemiec do pracy na produkcję. Pracowałyśmy ponad 3 lata na produkcji past do zębów Colgate. Zdałam maturę z języka niemieckiego. Jesteśmy pracowite, bez nałogów, bezkonfliktowe. Nasze normy to ponad 100 %. Pracę możemy zacząć od zaraz.

  andzia9006@tlen.pl

  tel. 508912630

  Agnieszka

 3. mariolcia183 na 4 lutego 2013 @ 15:23

  Witam, jestem zainteresowana tą pracą od zaraz na dłuższy okres. Pracowałam już za granicą, j. niemiecki podstawowy komunikatywny. Bardzo mi zależy na znalezieniu pewnej i stałej pracy. Mój numer tel: 883-142-276.

 4. aleksandra.czerniewicz na 6 lutego 2013 @ 19:24

  Witam serdecznie.
  Mam 22 lata i jestem bardzo zainteresowa powyzsza oferta pracy.Język angielski w stopniu komunikatywnym oraz jezyk niemiecki w stopniu podstawowym. Styczność z pracą na produkcji miałam zazwyczaj jako praca dodatkowa. Jestem zainteresowana dłuższą współpracą.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji oraz proszę o kontakt 793 278 178.

  Z poważaniem
  Aleksandra Czerniewicz.

 5. Witam. Jestem bardzo zainteresowana tą pracą. Pracowałam na podobnych stanowiskach. Pracę podejmę od zaraz. Mój nr tel 694 774 635. pozdrawiam.

 6. WITAM.JESTEM ZAINTERESOWANA WRAZ Z KOLEŻANKA WYJAZDEM W CZERWCU EWENTUALNIE MAJ.OBIE WIELOKROTNIE PRACOWAŁYSMY NA PRODUKCJI W NIEMCZECH.JEZYK NIEMIECKI ZNAM W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM.
  E-MAIL beata.skowron@wp.pl

 7. Witam jestem zainteresowana ogłoszeniem, mieszkam obecnie w Monachium oraz znam język niemiecki. Prosze o kontakt e-mail chylunia@onet.pl. Pozdrawiam

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.