Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ £6.19 p/h, nadgodziny £7.74

Pakowanie owoców Anglia praca na produkcji od zaraz bez doświadczenia

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Chartham, Kent
  • Kontakt: 01227730349
  • Lista: 17 września 2013 00:41
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Aktualnie plantacja z Chartham poszukuje pilnie pracowników do pakowania owoców. Oferta fizycznej i sezonowej pracy w Anglii od zaraz bez doświadczenia. Wymagane jest zamieszkanie w hrabstwie Kent.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Wynagrodzenie: £6.19 p/h, nadgodziny £7.74

Miejsce pracy: Chartham, Kent

Zadania:

  • Praca na produkcji przy pakowaniu owoców.

Wymagania:

  • Zamieszkanie w hrabstwie Kent
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • chęć do pracy
  • sumienność, pracowitość

Oferta:

  • Pensję w wysokości £6.19 p/h, nadgodziny £7.74

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy oraz mieszkasz w hrabstwie Kent skontaktuj się z nami:
jobs@pro-force.co.uk
telefonicznie 01227730349
zapraszamy również bezpośrednio do naszej firmy:
CHARTHAM Hunstead House Kent CT4 7PE (godziny otwarcia 8.00 – 16.00)

źródło: http://strefa.polacy.co.uk/ogloszenia/Pakowanie-owocow/28312

ID Ogłoszenia: 7365237703d9a784

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Pakowanie owoców Anglia praca na produkcji od zaraz bez doświadczenia”

  1. Wraz z chłopakiem jestesmy bardzo zainteresowani ofertą.
    PRACOWICI OBOJE I GOTOWI DO PRACY SILNA MOTYWACJA DO PRACY PROSZE O INFORMACJE NA NUMER +48 507-810-243 lub NA E-MILE ania10662@o2.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.