Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ do ustalenia

Praca w Holandii pakowanie play station od zaraz bez znajomości języka holenderskiego

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Tilburg
  • Kontakt: daria.dworaczek@pran.pl
  • Lista: 12 grudnia 2013 12:10
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Pilnie poszukujemy pracowników na produkcję w Tilburgu. Praca w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu play station 4 od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: Od zaraz

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę na linii produkcyjnej przy pakowaniu konsoli Play station4.
  • Do zadań pracownika będzie należało pakowanie, obsługiwanie maszyn oraz dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagamy:

  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Język holenderski NIE JEST wymagany!
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Dyspozycyjność do pozostania w Holandii okresie świątecznym- obowiązkowo, osoby nie spełniające tego wymogu proszone są o nieaplikowanie!

Oferta:

  • dobra płaca
  • Legalne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe warunki proszone są o przesłanie aplikacji na adres:
daria.dworaczek@pran.pl lub anna.franciszków@pran.pl

Z uwagi na dużą ilość zgłoszeń informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-pakowanie-play-station-4-2127434.html

ID Ogłoszenia: 43552a5ab501a59f

Linki Sponsorowane

2 komentarze na “Praca w Holandii pakowanie play station od zaraz bez znajomości języka holenderskiego”

  1. witam. jestem zainteresowany. poszukuje takiej pracy. jestem 19latkiem szukajacym pracy za granica bez znajomosci jezyka… nie karany, uczciwy. jestem gotowy na podjecie pracy od zaraz.
    oto moj numer telefonu 726516469
    prosze o kontakt.
    pozdrawiam

  2. Sylwia i Krzysztof na 5 stycznia 2014 @ 13:31

    Witam.Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa oferta.Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji zarówno w Polsce jak i za granicą,pracowaliśmy również w Holandii przy sortowaniu i pakowaniu owoców.Jesteśmy punktualni,pracowici,sumiennie i rzetelnie wykonujemy powierzone nam zadanie,jesteśmy gotowi do wyjazdu OD ZARAZ.Posiadamy sofi numery,oraz kąto bankowe.Z niecierpliwością czekamy na pozytywna odpowiedź.tel.730-604-798,e-mail;sylwia2326@interia.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.