Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 1200 euro netto

Praca w Niemczech pakowanie na produkcji od zaraz Ingolstadt

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Ingolstadt
  • Lista: 7 listopada 2013 00:09
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Aktualnie rekrutujemy pracowników do firmy z Ingolstadt. Ogłoszenie pracy w Niemczech dostępnej od zaraz przy pakowaniu produktów na linii produkcyjnej. Znajomość języka niemieckiego jest konieczna.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Ingolstadt Niemcy

Wynagrodzenie: 1200 euro netto

Opis stanowiska:

  • Obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań na linii produkcyjnej polegających na pakowaniu towarów.

Wymagamy:

  • dobrej znajomości języka niemieckiego, umożliwiającej swobodną komunikację
  • obowiązkowość, rzetelność
  • odpowiedzialność, dokładność
  • doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione
  • niemieckie zatrudnienie
  • umowę na czas nieokreślony

Aplikacja:

  • Aplikacji można dokonywać poprzez stronę Nord Wind.
  • Do zgłoszenia koniecznie należy dodać: CV zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Inne aplikacje nie będą rozpatrywana
Dodatkowo prosimy o zawarcie klauzuli o ochronie danych osobowych

źródło:

ID Ogłoszenia: 762527ac233b2e24

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.