Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 6.08 GBP/godz.

Anglia praca jako pomocnik produkcji w zakładzie przetwórstwa mięsnego Hull

Opis

Zakład przetwórstwa mięsnego z Hull prowadzi rekrutację na stanowisko pomocnika. Praca w Anglii przy pakowaniu, porcjowaniu mięsa na linii produkcyjnej. Propozycja zatrudnienia na stałe.

Stanowisko: Pomocnik w zakładzie przetwórstwa

Miejsce: Hull, Anglia

Zarobki: 6.08 GBP/godz.

Opis stanowiska:

  • Pracownicy będą mieli za zadanie wykonywanie poleceń na dziale produkcji. Do zadań może należeć pakowanie produktów oraz kontrola i zapewnianie jakości.

Wymagania:

  • Możliwość podjęcia pracy na stałe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, pracowitość, rzetelność
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • pracę na dłużej
  • możliwa praca w nadliczbowych godzinach
  • praca w godzinach 6-18
  • pomoc oraz wsparcie przy organizacji transportu a także zakwaterowania

Aplikacja:

  • Prosimy o przesłanie wiadomości z CV, w tytule wpisując „pomocnik w zakładzie przetwórstwa” na adres: praca.katowice@gigroup.com.pl

źródło: http://ofertypracyanglia.pl/annoucements/show/8881/pomocnik-w-zakladzie-przetworstwa

ID Ogłoszenia: 741527fbccca0050

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.