Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ do ustalenia

Holandia praca od zaraz na produkcji papierniczej dla kobiet bez języka holenderskiego

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Holandia
  • Kontakt: gnoth@covebo.pl
  • Lista: 4 grudnia 2013 12:20
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Firma z branży papierniczej poszukuje pracowników na produkcję od zaraz bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii na linii produkcyjnej dla kobiet.

Stanowisko: Pracownik na produkcji papierniczej

Oferta pracy kierowana dla kobiet

Miejsce pracy: Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Od pracownika będziemy wymagać wspierania procesów produkcyjnych.
  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wykonywanie zadań na linii produkcyjnej przy teczkach, ulotkach reklamowych i segregatorach.

Oczekujemy:

  • warunkiem obowiązkowym jest dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłuższy czas
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • prawo jazdy oraz możliwość przyjechania do pracy własnym samochodem będzie mile widziane

Oferta:

  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy przesyłać CV na adres:
gnoth@covebo.pl

Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych

źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-produkcji-od-zaraz-wymagany-j-angielski-id199924.html

ID Ogłoszenia: 770529dc72634e29

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.