Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 8,53 euro/h brutto

Oferta pracy w Holandii od zaraz Rotterdam na produkcji przy warzywach

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Rotterdam
  • Kontakt: biuro@axidus.pl
  • Lista: 19 listopada 2013 01:30
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Pilnie poszukiwani fizyczni pracownicy na produkcję i drobnych pracach magazynowych w Rotterdamie. Oferta pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu, segregowaniu warzyw i owoców.

Stanowisko: Pracownik na produkcji przy owocach i warzywach

Termin: praca możliwa od zaraz

Lokalizacja: Rotterdam

Płaca: 8,53 euro/h brutto

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie różnych prac produkcyjnych zależnie od zapotrzebowania.
  • Do głównych zadań należeć będzie pakowanie, sortowanie i segregacja warzyw oraz owoców.
  • Obowiązkiem może być wykonywanie prostych prac na magazynie

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • możliwość wyjazdu do pracy na przynajmniej 4 miesiące
  • poszukujemy osób pełnoletnich, niekaralnych
  • zaangażowanie, motywacja
  • możliwość podjęcia pracy fizycznej

Oferta:

  • wysokość wynagrodzenia może dojść do 12,79 euro za godzinę
  • stałe wsparcie opiekuna
  • zagwarantowane szkolenie wprowadzające
  • zatrudnienie zgodne z Holenderskim prawem pracy ABU/CAO
  • zamieszkanie na czas umowy,
  • zagwarantowane ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju
  • dobre warunki pracy i dobrą atmosferę
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:
Aktualne CV prosimy wysyłać na adres: biuro@axidus.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-holandia-od-zaraz-id198498.html

ID Ogłoszenia: 868528a60991ae7f

Linki Sponsorowane

2 komentarze na “Oferta pracy w Holandii od zaraz Rotterdam na produkcji przy warzywach”

  1. ADRIAN OLIVIA na 19 listopada 2013 @ 20:31

    witam razem z dziewczyna jestesmy gotowi podjac prace od zaraz , posiadamy doswiadczenie na podobnym stanowisku w Niemczech jak i Holandi.Posiadamy uprawnienia na wozki widlowe, oraz dobra znajomosc jezyka niemieckiego i angielskiego. Dodatkowym atutem bedzie posiadane przez nas oboje prawa jazdy kat.b oraz wlasny samochod.

    kontakt. 883 020 754

  2. Witam jestem zinteresowania Państwa oferta .
    Jestem gotowa podjac prace od zaraz , na dluzszy okres czasu .
    jestem młoda (29l.) sumienna , swoją pracę wykonuję rzetelnie , latwo odnajduje się w nowych warunkach .
    tel. 535870837

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.