Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 157,03 NOK/h

Norwegia oferty pracy bez języka – pracownik produkcji przy montażu elektroniki w Oslo

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Oslo
  • Lista: 24 kwietnia 2013 03:54
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Agencja pracy za granicą dla klienta z Oslo poszukuje osób do pracy w Norwegii jako pracownik produkcji w fabryce elektroniki bez znajomości języka norweskiego przy montażu elementów na linii produkcyjnej. Ogłoszenie przeznaczone dla osób, które znają język angielski na dobrym poziomie w mowie i piśmie.

Stanowisko: pracownik produkcji, montażu
Miejscowość: Oslo, Norwegia
Zarobki: stawka 157,03 NOK za godzinę

Obowiązki:
– praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na montażu elementów elektronicznych

Oferujemy:
– legalną pracę na podstawie Norweskiej umowy
– zakwaterowanie w Norwegii zapewnione przez pracodawcę
– możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
– Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– Zdolność do podniesienia ciężaru o wadze ok 20 kilo na wysokość 1,6 metra (załadunek na wózek)
– Zdolności techniczne, umiejętność czytania instrukcji montażu
– Umiejętność systematycznej i dokładnej pracy
– Minimum cztery lata doświadczenia przy podobnej pracy
– Doświadczenie w elektromechanicznej produkcji komputerów, monitorów, telewizorów itp.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie aplikacji z dopiskiem „Pracownik montażu – praca w Norwegii”

lemon.recruitment@gmail.com

Ogłoszenie zaczerpnięte z serwisu: praca4u.net

ID Ogłoszenia: 763517734bfad9d9

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Norwegia oferty pracy bez języka – pracownik produkcji przy montażu elektroniki w Oslo”

  1. sebek86 na 7 maja 2013 @ 12:39

    Witam.Mam 27 lat z wykształcenia jestem monterem elektronikiem, posiadam znajomość podzespołów i układów komputerowych, dlatego uważam, że to praca dla mnie.Jestem osobą która poważnie podchodzi do postawionych mu celów i wykonuje je sumiennie i starannie. Dodatkowo posiadam doświadczenie na produkcji.Dodam ze jestem osobą zdyscyplinowaną, bez nałogów. Potrafię pracować w zespole i w razie potrzeby szybko się ucze. Jeśli chodzi o znajomość języka angielskiego i dzwiganie to nie ma z tym problemu. Dziękuję i czekam na wiadomość. O kontakt proszę na adres wolff99@interia.pl bądź pod numerem telefonu 669582859. Chętnie podejmę ta prace.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.