Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 9,50 na rękę

Praca Niemcy przy produkcji opon – pracownik produkcji

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Niemcy
  • Kontakt: 697 317 027
  • Lista: 21 lutego 2013 04:33
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Dla Niemieckiego klienta szukamy pracowników produkcji produkcji do pracy w Niemczech przy produkcji opon – kontrola jakości, obsługa i czyszczenie maszyn etc.

Stanowisko: pracownik produkcji

Obowiązki pracownika:
– kontrola jakości produkcji
– wsparcie w postaci wymiany materiałów niezbędnych w procesie produkcyjnym
– ustawianie maszyn produkcyjnych
– obsługa oraz czyszczenie maszyn przeznaczonych do produkcji opon

Wymagane:
– znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
– konieczne doświadczenie przy wyżej wymienionych zadaniach

Oferujemy:
– atrakcyjne zarobki w kwocie 9,50 euro za godzinę netto (na rękę)
– praca na niemieckich warunkach
– możliwość wzięcia nadgodzin (płatne extra)
– zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w dobrych i schludnych warunkach
– wypłata zaliczek (co tydzień)
– ubezpieczenie pracownika
– pomoc w odzyskaniu należnego podatku

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń – CV na adres: rekrutacja@silverhand.eu z załączoną poniżej klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Kontakt: 697 317 027, 785 624 599
www.silverhand.eu

Ogłoszenie pochodzi z serwisu: poloniusz.pl
Zamieszczone zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistego stanowiska pracy – stanowi jedynie ilustrację oferty.

ID Ogłoszenia: 952512590c1b80e1

Linki Sponsorowane

2 komentarze na “Praca Niemcy przy produkcji opon – pracownik produkcji”

  1. Piotr Terpinski na 26 lutego 2013 @ 19:17

    Witam serdecznie… Jestem zainteresowany tą pracą. Mam duże doświadczenie na lini produkcyjnej w ruchu ciągłym. Wcześniej pracowalem w Firmie Dr Oetker na lini produkcyjnej i na maszynach do sortowania i pakowania produktów. Mam 43 lata i jestem bez nałogów ( nie palący ) Angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym. Mój nr tel. +48 530902321. Piotr

  2. witam jestem zainteresowany i gotowy do wyjazdu. 505202043 brn93@vp.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.