Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ od 152,00 NOK brutto

Praca Norwegia na produkcji drobiu bez znajomości języka norweskiego przy filetowaniu kurczaków

Opis

Ogłoszenie zamieszczone przez agencję pracy za granicą dotyczy oferty pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego na produkcji drobiu, kurczaków przy ich filetowaniu. Zadaniem pracownika zatrudnionego jako fileciarz będzie krojenie jak również filetowanie kurczaków. Ogłoszeniodawca wymaga od kandydatów doświadczenia na podobnym stanowisku oraz dobrej znajomości języka angielskiego.

stanowisko: pracownik produkcji – FILECIARZ KURCZAKÓW z jęz. angielskim – Norwegia

zarobki: od 152,00 NOK za godzinę brutto

Zadania pracownika:
Zadaniem pracownika będzie praca na produkcji w przetwórni drobiu polegająca na filetowaniu, porcjowaniu, krojeniu kurczaków na linii produkcyjnej.

Nr ref.: Rz/Wyk/NOR/01.2013
Miejsce pracy: Norwegia

OFERUJEMY:
• zatrudnienie na norweskich warunkach w Adecco Norge AS
• zatrudnienie na stale z 3 miesięczna gwarancją zlecenia (ze stawka gwarantowaną)
• stawka od 152,00 nok /godz. brutto
• możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej Adecco (ok. 2500 NOK co 2 tyg.)
• 37,5 h pracy tygodniowo
• praca w godzinach nadliczbowych w przypadku zapotrzebowania – płatne wg norweskiego prawa pracy
• konsultanta i pomoc z pierwszymi formalnościami

WYMAGANIA:
• Min. 1 – 2 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w porcjowaniu i wykrawaniu całego kurczaka
• Umiejętność pracy z nożem
• Dobra znajomość angielskiego jako warunek konieczny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego (Nr Ref.: F/K/NOR/06.2013) na adres:

koordynator.opole@adecco.com
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

ID Ogłoszenia: 31051a4bba558db9

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.