Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 8,19/h brutto

Praca w Niemczech przy produkcji palet drewnianych od zaraz (Osnabrück)

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Osnabrück
  • Lista: 20 marca 2013 04:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Dla klienta z Osnabrück szukamy od zaraz osób do pracy w Niemczech przy produkcji opakowań drewnianych i palet. Oferta pracy przy paletach skierowana do osób z doświadczeniem oraz dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Osnabrück, Niemcy
Wynagrodzenie: 8,19 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:
Praca produkcyjna przy produkcji palet oraz innych opakowań drewnianych z użyciem stolarskich urządzeń elektrycznych.

Wymagania:
– co najmniej dobra znajomość języka niemieckiego
– umiejętność obsługi urządzeń stolarskich
– doświadczenie nabyte w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– pracę w oparciu o umowę o pracę z Niemiecką firmą i na niemieckich warunkach
– ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
– zapewnione zakwaterowanie
– płatny urlop
– atrakcyjne zarobki 8,19 euro brutto za godzinę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem wyłącznie na jeden z poniższych adresów (z dopiskiem „Pracownik przy produkcji drewnianych palet”) :

raciborz@silesiapersonal.pl 324151501

gliwice@silesiapersonal.pl 323303671

W głoszeniu proszę zaznaczyć, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych.

ID Ogłoszenia: 25851491e46d1e8a

Linki Sponsorowane

2 komentarze na “Praca w Niemczech przy produkcji palet drewnianych od zaraz (Osnabrück)”

  1. adriantoja na 2 kwietnia 2013 @ 00:30

    ZBIERAM EKIPĘ DO PRACY I MIESZKANIA W NIEMCZECH
    SZUKAM chętnych do wspólnego znalezienia pracy i mieszkania w Niemczech:)Ze swojej strony wspomnę że w zeszłym roku tam pracowałem, czyli pokrótce: 1.Zbieram ekipę-sympatyczni,znający komunikatywnie niemiecki,chcący pracować co najmniej rok, do 3 osób starczy 2.Razem wysyłamy maile do pośrednictw pracy, w tym możemy do tego, które
    znam, w zasadzie to i tak prędzej czy później znajdę pracę, ale potrzebuję współlokatorów, by fajnie się żyło.Agencja mówi, że jest praca(mnie interesuje na produkcji) to ok, szukamy mieszkania, rozlokowujemy się.Nie ma, szukamy dalej.Razem zawsze lepiej, ja sam jestem sympatyczny i bezkonfliktowy. 3.Lokujemy się i jazda!!! Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez tą stronę, logujcie się i wysyłajcie priva.Szybko!!!
    TO MOJE OGŁOSZENIE.JESTEŚ CHĘTNA, LUB KTOŚ Z RODZINY, ZNAJOMYCH, ZE STUDIÓW, SZKOŁY-PRZEKAŻ!!!
    Wiem, że temat już był, ale teraz ruszam na poważnie, bo już skończyłem pracę w Polsce i marzec jest miesiącem wyjazdu.

    Co Ty na to?
    Mam już 2 osoby chętne:)czekam na kolejne:)

  2. nataliaikamil na 19 kwietnia 2013 @ 14:11

    witam wraz z chłopakiem szukamy pracy na terenie niemcy – holandia, mamy doświadczenie:
    pracownik produkcji (branża spożywcza), orderpicer (zbieranie zamówień), jesteśmy w stanie podjąć prace od zaraz, posiadamy własny samochód, Kamil(21lat), Natalia(20lat). Numer kontaktowy : +48693031959, +31686475664. Pozdrawiamy.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.